Facebook Kendinin Bir Fotoğrafını Yükle Çözümü 2017


Merhaba arkadaşlar son aylarda herkesin başına gelen Facebookda Kendinin bir fotoğrafını yükle diyor peki bunu nasıl aşabiliriz?

İlk önce sizi aşağıdaki gibi sayfaya gönderiyor.


"Kimliğini Doğrulaman Gerekiyor Bir süre önce hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettik. Bu nedenle hesabınızın güvende olduğundan emin olmak istiyoruz. Hesabınıza tekrar erişmeniz için, birkaç adımı uygulamanıza yardımcı olacağız. Bu, Facebook'un herkes için güvenli bir yer olarak kalmasına yardımcı olur."

Continue butonuna tıkladığınızda ise aşağıdaki gibi fotoğraf yükleme ekranı geliyor ve gönderdiğiniz hesabınız güvenlik önlemi nedeniyle kapalı tutulcakdır tarzı size bilgilendirme veriyor.

Kendinin Bir Fotoğrafını Yükle
Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin.
Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz.

 24 saat sonra ise aşağıdaki gibi üzücü bir tablo ile karşılaşıyoruz.Kimliğinizi gönderip itiraz ettiğiniz halde herhangi bir dönüş yapmıyorlar.

Peki hesabımı nasıl kurtarabilirim? 
Arkadaşlar ücretli olarak bu gibi kapatılan hesaplarınızı aktifleştiriyorum iş sonu ödeme almakdayım yoruma numaranızı atarsanız biz size ulaşırız veyatta iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz10.09.2018 GÜNCELLEME

Facebook selfie sorunu ile ilgili şuanda işlem yapamıyoruz bu tür sorunlarla ilgili whatsapp destek hattına mesaj göndermeyiniz.Eğerki kimliğini doğrulaman gerekiyor ekranındaki contiune butonuna tıklamassanız 15 snyede hesabınızı açıyoruz eğerki tıklıyıp fotoğrafınızı yüklediniz ve hesabınız kapatıldı yine açıyoruz sadece bize ulaşmanız yeterli!Başlıca etiketler: 

facebook kendinin bir fotoğrafını yükle, facebook selfie onayı, facebook yüz tanıma sistemi, facebook 7 madde, facebook yüzünüzün bir fotoğrafını yükleyin çözümü, facebook selfie çözümü 2017, facebook, facebook hesabım kapatıldı, facebook yüzümün fotoğrafını istiyor, facebook ücretli hesap açdırma, facebook kendinin bir yüzümün fotoğrafını istedikden sonra kapatıldı, lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin.,Facebook Resim Soruyor, Facebook Selfie Resim Facebook Selfie Resmi - İstiyor Çözümü Kesin Çözüm Yeni #2017 Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz. Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz. Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz. Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz. Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra
Share on Google Plus

Hakkımızda

İnstagram hesaplarınızı ücretli olarak geri aktifleştiriyoruz "İletişim" kısmından bize ulaşabilirsiniz.

4 yorum:

  1. Aynı şekilde benimde hesabım daha dün kapandı...

    YanıtlaSil
  2. Tamam anladm da acabilirmisinz ki kimligimi attim onay vermediler hala incelemede

    YanıtlaSil
  3. Lütfen hesabımı açın nasıl facebook mullancaz biz numaramla açtığım facebook hesabım kapandı şimdi başka numaram yok

    YanıtlaSil