Facebook Hesabım Çalındı Nasıl Kapatabilirim?


Günümüzde birçok insan sosyal medyadan yararlanıyor.Bu süre zarfları içerisinde kötü niyetli insanların eline profiliniz geçebiliyor ve hiçbir durumda profilinize erişemiyorsunuz.Sosyal medya her ne kadar da fazla birşey belirtmese bilene hesabımızda bazen resimlerimiz veya özel mesajlarımız vb. şeylerimiz bulunuyor.Bunun başka şahıslar tarafından okunmasını veya görülmesini kimse istemez.

Facebook Hesabım Çalındı (Hacklendi) Ne Yapabilirim?

Eğerki hesabınıza erişmek için birçok denediniz fakat yinede alamıyor iseniz hesabınızda kişisel resimleriniz bulunuyor ise hesabınızı 1 iş günü içerisinde yetkililerle iletişime geçip kapatıyoruz.Hizmet almak ister iseniz yazımızın en sonunda iletişim numarası mevcuttur.

Çalınan(Hacklenen) Facebook Hesabımı Kurtardım Güvene Almak İçin Ne Yapabilirim?

Çalınan hesabınızı e-posta veya telefon numarası yoluyla kurtardıysanız ne mutlu.Güvene almak için hesabınızdaki kayıtlı e-posta ve numaraları kontrol etmenizi öneririm eğer istediğiniz dışında bir mail adresi veya cep telefon numarası eklendi ise onu tereddüt etmeden kaldırarak çalan kişinin erişimini engelleyebilirsiniz.

Çalınan Facebook Hesabını Nasıl Kapatıyorsunuz?

Çalınan facebook hesabınızı gerekli yetkilerle iletişime geçip cuzi bir ücret karşılığında hesabınızı facebookdan kalıcı olarak sildiriyoruz.

Hesap Kapatma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Çalınan (hacklenen) facebook hesabınızı genel olarak 1 gün, süre zarfı uzarsa ise max 3 gün içerisinde hesabınızı facebookdan sildiriyoruz.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki numaralarımızdan veya skype adresimizden ulaşabilirsiniz.

Mümkün oldukça whatsapp'dan iletişim kurarsanız sevinirim acil durumlarda telefon arayarak görüşme sağlayabilirsiniz.

Başlıca etiketler: 

facebook hesabım çalındı ne yapabilirim, çalınan facebook hesabını kurtarma, eşimin facebook hesabı çalındı nasıl kapatabilirim, facebook hesabım çalındı arkadaşlarımdan para istiyor ne yapabilirim, çalınan facebook hesabını kapatma, Çalınan Facebook hesabı nasıl kapatılır facebook çalınan hesap kapatma facebook hesabı kapatma facebook hesabım çalındı nasıl geri alabilirim Facebook hesabım çalındı nasıl geri alırım fake hesap kapatma, başkasının eline geçmiş hesabı şikayet et facebook, çalınan facebook hesabını geri alma programı, çalınan facebook hesabını geri alma resimli anlatım, çalınan hesabı geri alma facebook, facebook başkasının eline geçmiş hesap müşteri desteğine başvurun, facebook geri alma yolları, facebook hesabım başkasının eline geçti, facebook hesabım başkasının eline geçti ve kilitlendi, facebook hesabım çalındı, facebook hesabım çalındı nasıl kapatabilirim, facebook hesabım çalındı şikayet, facebook.com hacked, facebook.com slash hack, hesabım başkasının eline geçti facebook
Share on Google Plus

Hakkımızda

Facebook ve İnstagram hesaplarınızı ücretli olarak geri aktifleştiriyoruz "İletişim" kısmından bize ulaşabilirsiniz.

9 yorum:

 1. Fesbuk hesabım calindi tum adima acilan hesaplari kapatmak istiyorum

  YanıtlaSil
 2. Kendileriyle iletişime geçtim yaklaşık 1 gün içinde kapattılar kendilerine tesekkur ederim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arkasın hesabı çalın di kapat mak istiyoruz yardım edermisiniz

   Sil
 3. İnstagram hesabım çalındı onuda kapata bilirmıyim yardımcı olursanız sewinirim

  YanıtlaSil
 4. facebook hesabım çalındı nasıl yardımcı olabilirsiniz. teşekkür ederim. çabuk dönerseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 5. Benimkide çalındı acil kapatabilirmiyiz cevap verirmisiniz

  YanıtlaSil
 6. Facebook ve Instagramm çalındı instagramı geri aldım ama Facebook hiç bir şekilde alamıyorum giremiyorum yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
 7. Face hesabim calindi lütfen hesabimi kapatmama yardimci olun

  YanıtlaSil
 8. Facebook ve instagram hesabım çalındı.en yakın zamanda kapatıp hbr verirseniz sevinirim

  YanıtlaSil