Facebook Hesabınız Yüz Fotoğrafı İsterse Sakın Göndermeyin !


Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki son zamanlara sosyal medya paylaşım sitesi olan facebook platformunda kullanıcıların hesaplarında hesaba giriş yapıldığında hesabını güvene al diye bir yazı çıkmakta ve hesabı güvene al dedikten sonra Kendinin Bir Fotoğrafını Yükle hatası ile karşılaşılmakta. Bu ekranda size ( Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz.)  gibi bir yazı kaşımıza gelmektedir.Bu ekranda kesinlikle fotoğraf atmayın. Tabiki atıp atmamak sizin kararınız fakat kapandıktan sonra hesapların açılma işlemi aşırı derece zor belirtmiş olayım.Yaklaşık 2017 yılının başından itibaren bu şekildeki hesapları ve kapatılmış facebook hesaplarını uygun fiyata yeniden aktif ediyoruz. Kurumsal birçok firmayla çalışmalarımız hala devam ediyor. Sizinde bunun gibi hesaplarınız varsa uygun fiyata hesabınızı tekrardan aktif edip kullanılabilir hale getiriyoruz. KESİNLİKLE E-POSTA ŞİFRESİ İSTEMİYORUZ. Birçok forumda insanların bizi tercih etmesinin sebebi hesap açılıp kişi hesaba girdiği anda ödemeyi almamızdan dolayı sosyal medyada güzel bir yer edinmiş bulunmaktayız. Bu şekilde kapatılan hesabınız varsa bize aşağıdaki ilgili kanallardan ulaşabilir hesabınızı yeniden açtırabilirsiniz.


10.06.2018 GÜNCELLEME

Facebook selfie sorunu ile ilgili şuanda işlem yapamıyoruz bu tür sorunlarla ilgili whatsapp destek hattına mesaj göndermeyiniz.

facebook kendinin bir fotoğrafını yükle, facebook selfie onayı, facebook yüz tanıma sistemi, facebook 7 madde, facebook yüzünüzün bir fotoğrafını yükleyin çözümü, facebook selfie çözümü 2017, facebook, facebook hesabım kapatıldı, facebook yüzümün fotoğrafını istiyor, facebook ücretli hesap açdırma, facebook kendinin bir yüzümün fotoğrafını istedikden sonra kapatıldı, lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin.,Facebook Resim Soruyor, Facebook Selfie Resim Facebook Selfie Resmi - İstiyor Çözümü Kesin Çözüm Yeni #2017 Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz. Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz. Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz. Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra sunucularımızdan kalıcı olarak sileriz.Lütfen yüzünüzü net bir biçimde gösteren bir fotoğrafınızı yükleyin. Bize bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafı kontrol ettikten sonra

Share on Google Plus

Hakkımızda

İnstagram hesaplarınızı ücretli olarak geri aktifleştiriyoruz "İletişim" kısmından bize ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder